JÁ TOBĚ, TY MNĚ

Zde si budeme vzájemně nabízet a poptávat zároveň. Každý něco umí, něco má a už to nepotřebuje, něco ho baví, ale nemá pro koho tvořit a zároveň něco hledá, shání, poptává. A tady bude možnost vzájemné výměny.

Nabízím, hledám, pronajmu, výměna...

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 05.06.2018 | Vložil: Albertapory

The prostate is a vital section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of the particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other areas with the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some of the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to consider to make sure a normal prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must opt for prostate examination at least one time a year.

konferenční stůl už není

Datum: 18.10.2010 | Vložil: Eva

nevím, jak nabídku stornovat, stolek se již prodal :-)

konferenční stolek IKEA

Datum: 17.04.2010 | Vložil: Soukupová Eva

Máme nadbytečný bílý konferenční stůl z Ikea, LACK. můžete vidět v inzerátu: https://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30062420&tab=3

Obyvateli Jenštejna přenecháme ještě levněji :-)
PC:998,- nyní 500/450 Kč dohodou

Nutrilon č. 1

Datum: 11.03.2010 | Vložil: Lucie

Daruji téměř plný Nutrilon č. 1. Koupila jsem na zkoušku, ale dítko nic umělého nechce:), takže ráda daruji. Splatnost končí ale v březnu.

POWERPOINT

Datum: 26.02.2010 | Vložil: Lucka G.

Ráda pomůžu s tvorbou prezentací v Powerpointu nebo tvorbou např. pozvánek v tomto prográmku. Nejsem rozhodně profík, ale baví mě to a ráda s tím pomůžu nebo něco vytvořím.

Re: POWERPOINT

Datum: 28.02.2010 | Vložil: Lucie

Ahoj Lucko, co za tuto službu žádáš? Pravděpodobně bych toho využila. Domluvíme se osobně:) Díky. L.

Zahrada

Datum: 24.02.2010 | Vložil: Lucie

Sháním někoho kdo mi pomůže se zahradnickými pracemi. Jsem laik a mám pár nedodělávek, které potřebují odbornou péči. Za nabídky děkuji.

Fotky v PC

Datum: 24.02.2010 | Vložil: Lucie

Sháním někoho kdo mi pomůže dát do pořádku fotky v PC. Přijde mi, že je upravuji, ale rozděluji složitě a že na to určitě existuje nějaký přehlednější jednoduší fígl. Za nabídku pomoci děkuji:)

Dětské společenské šaty

Datum: 21.02.2010 | Vložil: Lucie

Nabízím k zapůjčení 2x společenské šaty na cca 122-128 cm (plus mínus, věkově rozmezí cca 5-8 let) a 2x společenské šaty na cca 92-110 cm (plus mínus, věkové rozmezí cca 1,5-3 roky). 1. šaty pasu nahoru černý samet s vyšitými růžovými kytičkami, od pasu dolů růžová princeznovská nabíraná suknička, 2. šaty od pasu nahoru černý samet, od pasu dolů krásná nabíraná princeznovská suknička barvy zeleno-tyrkysové. Dobré využití např. na focení sourozenců, vypadá moc dobře, když jsou obě holčičky ve stejném společenském úboru:) Půjčovné dohodou.

Nevyloupané ořechy

Datum: 21.02.2010 | Vložil: Lucie

Daruji nebo za něco vyměním ořechy (nevyloupané). Zvážím až dle zájmu.

Re: Nevyloupané ořechy

Datum: 03.10.2010 | Vložil: Terri

Je už značně po, ale nemáte je ještě..? Díky.

Re: Re: Nevyloupané ořechy

Datum: 04.11.2010 | Vložil: luburdova@seznam.cz

myslím, že u našich ještě budou. kolik byste jich potřebovala? pošlete mi email prosím. díky. l.

Doučování matematiky (popř. excel, word)

Datum: 21.02.2010 | Vložil: Janina

Nabízím doučování matematiky ZŠ, SŠ i přípravu na přijímací zkoušky na VŠ. Reference k dispozici. První hodina zdarma, pak cena dle dohody (cca 200Kč/hod). Doučuji pouze u sebe doma - Jenštejn. V případě potřeby, je možné se dohodnout i na jednotlivé konzultaci např v oblasti Microsoft Excelu či Wordu.

Elektrický sterilizátor Avent

Datum: 21.02.2010 | Vložil: Janina

Nabízím k zapůjčení za Vámi zvolený poplatek (např 300Kč/měsíc?) Avent parní elektrický sterilizátor. Sterilizátor je používaný a je určený pro šest kojeneckých lahví Avent. Ale vyvařovala jsem tam i Chicco lahve, odsávačku a dudlíky. Prostě, vešlo se, co bylo třeba :-) Použití je velmi jednoduché - 90 ml vody nalejete do sterilizátoru a zapnete ho. Sám se vypne po cca 8 minutách. Vnitřek lze vyjmout a dát do myčky.

Záznamy: 1 - 14 ze 14

Přidat nový příspěvek