Novinky

JAK TO VIDÍM JÁ NEBO-LI MOJE PRAVDY, MÉ VNÍMÁNÍ

02.08.2011 22:13
Vytvořila jsem novou sekci "mé vnímání", na kterou když kliknete, najdete vždy nějaké téma, které se snažím co nejsrozumitelněji a nejjednodušeji (i když někdy v šifrách aneb musíte hledat v meziřádcích:) rozvinout tak, aby bylo "mýma očima" vystihnuto jeho základní poslání.

STRAVOVACÍ NÁVYKY - KDYŽ CHCEME ZHUBNOUT

18.05.2011 13:51
  Jedno přísloví říká, že když chceme učinit v našem životě změnu (a ta se může týkat právě i hubnutí), stačí se zaměřit pouze na drobnosti, protože ostatní se později přirozeně upraví samo. Stačí málo pro to, abychom pocítili sami na sobě pozitivní změny. Zde je pár konkrétních tipů:)   -          Každé ráno po probuzení vypijte sklenici teplé vody a až cca za půl hodiny posnídejte. -          Jezte po cca 2,5-4 hodinách, ne častěji. Žaludek a střeva potřebují taky...

ÚPRAVA HARMONY ACTIVE

09.05.2011 12:51
Dlouho jsem zde ničím nepřispívala, ale plánuji přes léto stránky trošku oprášit a celkově upravit. Možná budou mít úplně nový kabát. Nechte se překvapit:)

Lano se nedá tlačit

04.11.2010 13:52
Vše je to o tom, zda konáme na základě strachu nebo na základě lásky.     Obavy, pocit nestíhání, nedostatku času, nepravých příležitostí, nespravných rozhodnutí, strach o budoucnost, strach, že nejsme dost dobří, že neděláme dost, že nejsme na správném místě ve správnou dobu, že neznáme spravné lidi... - to všechno vychází z MENTALITY NEDOSTATKU - a ta je vytvářená strachem.   Klíč je jednat na základě inspirace (lásky, dobra, radosti) a ne na základě strachu.   Něco jako nechat se táhnout a ne tlačit. Je to jako s lanem - lano se nedá tlačit.  

V životě je mnoho věcí, které jsou pro vás důležité, ale jen jediná je důležitá absolutně.

04.11.2010 13:50
      Je pro Vás důležité, zda jste v očích světa úspěšní nebo neúspěšní. Je pro vás důležité, jestli jste zdraví nebo nemocní. Je pro Vás důležité, zda jste bohatí nebo chudí – určitě to má velký vliv na Váš život. Ano, všechny tyto věci jsou důležité, ale žádná z nich není důležitá absolutně.   Existuje něco, co je důležitější než všechno ostatní, a tím je nalezení podstaty, kterou opravdu jste nezávisle na vašem zosobněném vědomí vlastního já.   Klidu nedosáhnate změnou okolností svého života. Klid najdete pouze v uvědomění, čím jste na nejhlubší úrovni.   Z...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>