CESTY K HARMONI I obsahují tyto přednášky: 

 

O svém životě rozhodujeme sami (název inspirován od stejnojmené knihy od M. Holoubkové)

Tak jako v materiálním světě musíme dodržovat určité zákony, tak i v tom nehmotném přírodním světě kolem nás je spousta zákonů, které, když známe a respektujeme, nám mohou pomoci ve vědomém řízení našeho života. Jen my sami jsme tvůrci našeho života, je tedy na každém z nás, jakou cestu si zvolíme. Buď cestu vědomou, za kterou je tvořivá nebo-li pozitivní energie (radost, láska, úspěch, vděčnost atp.), nebo cestu nevědomou, za kterou je energie stagnace nebo-li energie negativní (sklíčenost, deprese, zloba, agrese atp.). Pojďme se tedy naučit, jak trvale docílit převzetí moci nad svým životem a jak efektivně a bez vnější námahy můžeme změnit všechno to, co se nám v našem životě nelíbí, na to všechno, co si v životě přejeme mít. Pojďmě se učit, jak žít v radosti, a dejme sbohem jednou provždy pouhému přežívání. Právě teď a tady je čas na trvalou změnu k lepšímu.

 

Životní poslání nás všech

Proč jsme se vlastně narodili a co je naším posláním tady na Zemi? Poznáme to vůbec někdy? Jak cítit pocity naplnění a smysluplnosti ve všem, co děláme? My všichni jsme propojeni neviditelnou nitkou, která nás spojuje v jeden celek. Tato nitka má stejný obsah a cíl a je podstatou toho, proč jsme tady. Pokud se nám povede naplňovat naše životní poslání, bude se nám žít smysluplněji a radostněji. Jedině tak můžeme být v souladu sami se sebou i s okolím. Pojďme si povídat o tom, jak v sobě znovuobjevit to, co všichni v sobě již máme, ale ztratili jsme to. Je čas na zažehnutí Světélka uvnitř nás. 

 

Být sám sebou

Pojďme si povídat krok za krokem o tom, jak být v souladu se sebou i s okolím bez přetvářek. Odhození masek nás činí nejen lidmi s přirozeným projevem, ale hlavně lidmi svobodnými, spokojenými a láskyplnými k sobě i k okolí. Vše není tak, jak to na první pohled vypadá, protože to, co je uvnitř, se počítá. Pojďme se učit o tom, co vše musíme respektovat, abychom mohli být sami sebou bez negativních pocitů (např. vina) a zároveň si dodat odvahu a sebevědomí na cestě k sobě.