O NÁS

 

LUCIE BURDOVÁ 

Kvalifikace - SEŠ, bakalářský titul v oboru marketing a management na UK Open University, absolvování Školy vědomého rodičovství včetně nástavby (www.vedomerodicovstvi.cz), trenérský kurs v aerobicu, mnoho kursů v oblasti psychologie, esoteriky, duchovní tématiky, Reiky I. stupeň, seminář JÁ JSEM I.

Profesní zkušenost - 3 roky v nekomerčním sektoru - RFE/RL (Radio Free Europe/Radio Liberty) - pozice Public relations koordinátor (zaměření na charitativní projekty, organizace akcí, práce s novináři), 3 roky v komerčním sektoru, z toho 1 rok na pozici PR koordinátora (zaměření na charitativní projekty, publikace časopisu, zviditelnění společnosti), 2 roky na pozici Marketing manager v reklamní agentuře.

Ostatní - 2 roky v Anglii, půl roku v USA.

Aktuální - matka na mateřské dovolené (2 dcery), přednášející cyklu setkání Cesty k harmonii I, vedení cvičení pro děti do tří let Máma a já, instruktorka dětského aerobicu, laický poradce v o.s. Dlouhá cesta, koordinátorka projektu Prázdná kolébka v o.s. Dlouhá cesta (www.dlouhacesta.cz), Zumba instruktor.

Zájmy - práce pro o.s. Dlouhá cesta, psaní článků o ekologii, psychologie, esoterika, duchovní tématika, sport, TATO STRÁNKA A VŠE NA NÍ (Cesty k harmonii, aerobic, cvičení pro děti, zumba...), příroda, cestování, knihy, pomáhání druhým:)

Životní zkušenost - v květnu 07 úmrtí dcery, vše, co se dělo poté, mne navedlo na to, co dnes dělám, jaká jsem a co se snažím šířit mezi ostatní.

 

 

 

JANA HABARTOVÁ (dětský aerobik, bodystyling, organizace)

Kvalifikace - pracovní - MFF UK, obor pojistná a finanční matematika, od roku 2000 zapsána v seznamu odpovědných pojistných matematiků

                  - sportovní - rekvalifikační kurz Fitness Instructor z Wellness Scholl Evy Blahušové (od roku 1993)

Sportovní zkušenosti - instruktorka fitness (Life Studio, fitness Hostýnská, Asketa fit, Sky Club Brumlovka, fitness Týn, Lady Fit Club..), organizace pobytových týdnů v ČR i v zahraničí, organizace pobytových wellness víkendů ("Víkend v pohybu", 2001 - 2007)

Pracovní zkušenosti - 2000 - nyní - pojistný matematik v pojišťovně Kooperativa, 1995-2000 - pojistný matematik v Komerční pojišťovně